Školní ples 2014

V sobotu 8. února se v sále kulturního domu v Jeseníku nad Odrou konal Školní ples, který opět pořádalo sdružení rodičů a přátel při zdejší základní škole. Letos jsme na plese přivítali více než 100 návštěvníků. Rodiče dětí navštěvujících jesenickou základní školu ve spolupráci s pedagogickým sborem a sponzory přichystali opravdu nádhernou atmosféru, bohatou tombolu a vynikající občerstvení. S krátkým vystoupením se předvedly děti z místní ZŠ pod vedením paní vychovatelky Terezy Gulánové. Děti za svůj výkon sklidily zasloužený potlesk a slíbily nám, že do příštího plesu nacvičí něco navíc:-). K tanci a poslechu hrála i zpívala čtyřčlenná hudební skupina Šmydliboys. Podle ohlasů velké části účastníků plesu se nám akce vydařila na jedničku a již teď se těšíme na setkání na Školním plese v únoru 2015.

Ráda bych ještě jednou poděkovala všem, kteří se podíleli na přípravě a hladkém průběhu plesu.

šk