Rozloučení s páťáky 2017

Ve čtvrtek 22. června pořádali rodiče pro žáky jesenické školy ukončení školního roku a rozloučení s páťáky. Pro nás děti bylo připraveno několik zajímavých stanovišť, kde se musely plnit úkoly. Některé byly lehoučké, ale poznat se závázanýma očima to, co zrovna ochutnáváme, bylo pro mnohé dost těžké. Bezva bylo přetahování lanem a sportovní soutěže a překvapení. Pro děti byly nachystané super odměny a spousta dobrot. Někteří si pochutnali na skvělé vaječině a „masožrouti“ zase na špekáčcích. Při slavnostním ukončení pan Románek pasoval žáky 5. ročníku na budoucí šesťáky. A teď přišlo to překvapení – všichni páťáci dostali pěkná trička, na která se jim kamarádi podepsali. Bude se nám lépe vzpomínat.
Žáci 4. a 5. ročníku Na druhý stupeň odcházejí: Amálie Kotoučová, Lucie Langerová, Jana Jurčáková, Martin Urban, Jarek Jedlička a Lukáš Vaculí. Budou dojíždět do Jičína, do Suchdolu a na Starý Jičín. Přejeme jim, aby byli ve škole především spokojeni, našli nové kamarády, aby se jim dařilo nabýt potřebné vědomosti a nezapomněli, že byli žáky naší školy. S některými žáky jsme se rozloučili a osm nových žáčků s radostí přivítáme.