Rej čarodějnic 2011

V pátek 29. dubna se na naší škole opět slétly čarodějnice a čarodějové. A že někteří jedinci stáli za to, se mohli přesvědčit i obyvatelé Jeseníku nad Odrou při čaroprůvodu obcí. Některým dětem v mateřské škole nahnali i slzičky do očí, ale netrvalo dlouho a děti se rozkoukaly a přidaly se k čarodějnickému potěru v plnění připravených úkolů. Na plnění úkolů dohlížely paní učitelky a jedna stará olezlá čarodějnice, u které mohli ochutnat její lektvar z muřích křidélek, hadích ocásků, ještěrčích drápků a kdo ví z čeho ještě. Dále se mohli proletět na koštěti půjčeném od čarodějnice, namalovat perníček, zasoutěžit si v pavoučím derby, nebo pohmatu poznat některého z čarodějnických pomocníků zalezlého v pytli. Za splněný úkol dostal každý malou odměnu.