Recitační soutěž 2014

Dne 3. dubna 2014 ve 14 hodin se v naší škole v Jeseníku nad Odrou konala recitační soutěž. Já – Kuba Dohnal a Sára Langerová jsme byli uvaděči. Uvítali jsme naši porotu, soutěžící i diváky. Soutěž byla rozdělena na dvě kategorie. První kategorie se účastnili žáci 1. – 3. ročníku a v druhé kategorii soutěžil 4.-5. ročník. Mezi porotou byla paní vychovatelka Tereza Gulánová, paní Markéta Maňáková, pan Mirek Jurčák, slečna Kristýna Goláňová a paní Růžena Macečková. V první kategorii se umístila na 1. místě Sára Langerová, na 2. místě Lucie Langerová a na 3. místě Jakub Maňák. A v druhé kategorii obsadila 1. místo Veronika Štecová, 2. místo Lucie Kadlčíková a na 3. místě byli Matěj Maňák a Jirka Jurčák. Všechny děti se poctivě připravovaly. Paní učitelky si pro výherce nachystaly hezké ceny, které byly zakoupeny z financí SRPŠ.
Jakub Dohnal a Ondra Zelenka, 3. ročník