Recitační soutěž 2012

Ve středu 28. března se sešli recitátoři v jedné třídě naší školy, aby změřili síly s ostatními spolužáky. Zájem byl veliký. Ve dvou kategoriích,

1. – 2. třída a 3. – 5. třída, se bojovalo do posledního dechu. Každý se snažil, seč mohl. Někomu se vedlo lépe a úspěšně báseň přednesl, někomu selhala paměť a začínal odznovu, ale každý zabojoval a báseň zarecitoval až do konce. Porota z řad rodičů pak měla těžký úkol vybrat ty nejlepší z nejlepších. Mezitím i diváci vybrali své favority v každé kategorii a mohlo dojít k vyhlášení výsledků. Chvilka napětí, kdy snad každý očekával, jestli bude vyřčeno i jeho jméno. Výsledky byly vyhlášeny, ceny rozdány i pár slziček ukáplo, ale žádné z dětí neodcházelo s prázdnou a snad příští rok to vyjde i těm poraženým lépe. Budeme se opět těšit na příjemný zážitek.