Podzimní dílny 2016

S příchodem podzimu se každoročně schází rodiče a přátelé školy na podzimní dílně. I letos jsme se setkali 26. září. Společně byly zpracovány výpěstky ze zahrady. Ze sušených bylin se namíchaly soli nejen do kuchyně, ale i do koupele, byliny se přidaly také do mýdel. S lampičkami s podzimními motivy pomáhali i tatínkové. Velké množství krásně nazdobených pytlíčků, tašek a lampiček tak byly nachystány na podzimní jarmark. V sobotu 1. října se naše škola zúčastnila jarmarku. Z obecního úřadu nám nachystali dva stánky. V jednom jsme prodávali výrobky z dílny. Druhý stánek zaplnily maminky bábovkami, které napekly. Nový nápad vzešel na plenární schůzi a tato myšlenka se stala příjemným zpestřením jarmarku. Děti se podílely na prodeji a zisk tak využijí na výlety během školního roku.