Poděkování účastníkům Tříkrálové sbírky

Dovolte mi, abych poděkovala dětem, rodičům, prarodičům a personálu základní školy v Jeseníku nad Odrou, kteří se pod záštitou Charity aktivně zúčastnili letošní Tříkrálové sbírky. Sedmi skupinkám dětí v doprovodu šesti maminek a jednoho dědečka se během necelých tří hodin podařilo vybrat úctyhodnou částku. Konkrétní čísla oficiálně zveřejní Charita po ukončení celostátní sbírky. O výši daru pro naši školu (tj. 70% z částky vybrané během sbírky v Jeseníku nad Odrou, bez místních částí) vás, vážení rodiče, budu informovat ihned, jakmile bude k dispozici. Protože peníze z této akce použijeme jako každý rok na volnočasové aktivity dětí navštěvujících naši základní školu, jsem zvědavá, jaký výlet rodiče pro děti vymyslí v letošním roce. Pokud již nyní máte nějaký nápad na výlet za poznáním, neváhejte mne kontaktovat.

Ještě jednou, děkuji vám za vaši spolupráci a podporu

Šárka Kadlčíková, předsedkyně SRPŠ