Partyzánský samopal

Partyzánský samopal pořádalo SRPŠ v pátek 14. 6. 2013. Registrace byla v 15:30 a začátek pak v 16:00. Rodiče nás sestavili do družstev po třech. Vedoucí družstva dostal kartu a postupně jsme vybíhali po vyznačené trase. Na stanovištích nás očekávaly skupinky rodičů s úkoly. Plnili jsme úkoly ze zdravovědy, všeobecné znalosti, stříleli ze vzduchovky, granátem na cíl. V lese byly otázky z myslivosti a přírodovědy. Bylo to moc fajn, dobře jsme si zazávodili. Rodiče pro nás nachystali občerstvení, za závody nás odměnili balíčky. Mezi nás také přijel voják se samopalem. Každý kdo chtěl si vyzkoušel střelbu z této zbraně. Nejvíce byli nadšeni kluci. Celé odpoledne a večer byl moc fajn. Rodiče se bavili, my jsme si zazávodili a tak jsme se rozloučili nejen se školním rokem, ale taky se školou. Nikol Gazdová, žákyně 5.r.