Miniházená podzim 2015

Vítězství podzimního kola v miniházené. Již čtvrtým rokem se žáci naší školy účastní soutěže v miniházené, kterou pod Svazem házené pořádá novojičínský klub. V předcházejících letech jsme se dostali do finále, které je výběrem nejlepších asi čtyřiceti škol v regionu. Je to skvělý výsledek našich žáků. Novou sezónu jsme ve školním roce 2015/2016 započali výborně. Podzimní kolo tak pro nás skončilo vítězstvím. Věříme, že i jarním kole se nám bude dařit. Zvláště pak, když žáci Libor Kamas, Jan Horák a Jakub Jurčák byli vybráni jako talentovaní žáci do oddílu házené a začínají trénovat v Novém Jičíně. V letošním roce se rovněž zkouší zapojovat i malí třeťáčci, kteří se mohou od starších spolužáků ještě něco naučit. A ti nejmenší zkouší ve sportovních hrách nejen házenou, ale i jiné hry. Je vidět, že na naší škole byly a jsou sportovně nadané děti, které ví, že sport je zdravý a sbližuje kamarády. Držte palce našim malým házenkářům.