Masopust 2009

Masopust držíme, nic se nevadíme … Celý týden probíhal ve škole ve znamení masopustního veselí. V hudební výchově zněly masopustní popěvky a veselé rytmy, ve výtvarné výchově děti vyráběly škrabošky, doma pak šikovné maminky a babičky pomohly připravit jednoduché maškary. A v pátek v 9,30 jsme vyrazili na kopec za školou, kde proběhly veselé závody a radovánky na sněhu. Někdo závodil ve slalomu na lyžích, jiní v jízdě na bobech či na saních. Hlavní rozhodčí pan David Kadlčík dohlížel na regulérnost, předsedkyně SRPŠ paní Šárka Kadlčíková potom všem dětem předala drobnou sladkou odměnu. A kdo zvítězil? Zvítězila veselá nálada a všichni, kdo jsme se zúčastnili. Děkujeme maminkám a babičkám za spolupráci při výrobě maškar.