Házená

Žáci 3., 4., a 5. třídy se zúčastnili turnaje malých škol v miniházené. Ze 3. třídy se zapojili Martin Pivoňka, Jan Kamas a Lucie Kadlčíková, ze 4. třídy Jana Duchoňová, Miroslav Jurčák, Radek Machů, Jiří Jurčák a Timon Pudík, a z 5. třídy Pavlína Pomklová a Barbora Fusková. Nejprve za náma do školy přijel pan z haly ABC z Nového Jičína. Seznámil nás s pravidly a dal nám házenkářské míče. Tak jsme hráli házenou a v květnu byl první turnaj v hale ABC. Našimi soupeři byly dvě družstva z Bernartic a z Libhoště. Vyhráli jsme 1. místo. Druhý turnaj byl 14. června. Měli jsme stejné soupeře, ale skončili jsme druzí. Další dva turnaje budou v září. Moc se těšíme na další turnaj, budeme trénovat, abychom zase vyhráli 1.místo.

Barbora Fusková