Dopravní soutěž v Odrách 2016

Jako každý rok, tak i letos, jsme se zúčastnili 6. května 2016 dopravní soutěže v Odrách. Zúčastnilo se docela hodně škol, ani jsme jich tolik nečekali. Hned ráno jsme odjeli do Oder. Po osmé hodině soutěž začala. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. My jsme byli v první kategorii, což je pátá až šestá třída. Za Jeseník soutěžili Jan Horák, Jakub Jurčák, Sára Langerová z páté třídy a Amálka Koutoučová ze čtvrté třídy. Byli jsme vybráni podle úspěšnosti v testech a jízdy na kole.
Nejprve jsme museli jít na testy, ale potom jsme si mohli vybrat. My jsme si vybrali jízdu městem, ta nás však ve výsledku moc nepotěšila. Nakonec jsme to zachránili zdravovědou a jízdou zručnosti. Nejhorší bylo čekání na výsledky, čas jsme si zkrátili svačinou, dostali jsme bagety a ovoce. Mysleli jsme si, že skončíme na posledním místě, ale nakonec jsme vybojovali na třetí místo!!!!!! Nechali jsme za sebou větší školy. Moc nás to potěšilo. Za odměnu jsme dostali lékárničku, taky jsme se povozili elektrickým autem po hřišti a úplně na závěr nás paní ředitelka pozvala na zmrzlinu. Moc se nám to líbilo!!!