Beskydy

Sdružení rodičů a přátel školy uspořádalo v sobotu 28.2.2012 zájezd na Pustevny. Většina rodičů a dětí jela lyžovat, ale dalo se i krásně sáňkovat. Den byl jako vymalovaný, sluníčko krásně svítilo a scenérie domů a budov byla nádherná. Připadali jsme si všichni jako v pohádce o Mrazíkovi. Byla to opravdu neobvyklá podívaná. Protože v Jeseníku sníh téměř nebyl, překvapil mě malý zájem rodičů. Nebylo nutno sáňkovat nebo lyžovat, vždyť procházka k soše Radegast a zhlédnutí ledových soch na čistém vzduchu – to vše bylo úžasné. Děti si kromě sportování zakoupily drobné suvenýry, rodiče poseděli i venku u dobré kávy a úplně nejvíc byli nadšeni všichni lyžaři. Myslím, že jsme hodně udělali pro své zdraví. Chtěla bych těm, kteří zájezd zajistili, za všechny zúčastněné poděkovat. Jen víc takových zdravých akcí!
Dagmar Stavinohová